Oferty specjalne

Stali bywalcy - do 20% zniżki

Dla osób, które często odwiedzają Rzeszów i wybierają zakwaterowanie w Hotelu Fryderyk przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną. „Stali Bywalcy” to program lojalnościowy, dzięki któremu nasi Goście zyskują atrakcyjne rabaty na pobyt w hotelowych apartamentach. Ci z Państwa, którzy czterokrotnie wybrali Hotel Fryderyk podczas wizyty w Rzeszowie, zyskują 20% rabatu na kolejny nocleg!

Dłuższy pobyt - do 25% zniżki

Jeżeli planują Państwo dłuższą wizytę w Rzeszowie, to warto wybrać zakwaterowanie w Hotelu Fryderyk. „Dłuższy pobyt” to program lojalnościowy, dzięki któremu nasi Goście zyskują atrakcyjne rabaty na pobyt w hotelowych apartamentach. Pozostając w naszym hotelu powyżej trzech dni mogą zyskać Państwo aż do 25% rabatu na kolejne noclegi!

Romantyczny weekend dla dwojga

„Romantyczny weekend dla dwojga” to propozycja stworzona z myślą o zakochanych. Para decydująca się na spędzenie weekendu w Rzeszowie może skorzystać z wyjątkowej atmosfery Hotelu Fryderyk i cieszyć się dwoma noclegami w romantycznie udekorowanym apartamencie. Pakiet promocyjny dla par zawiera również butelkę musującego wina, zniżkę na kolację w hotelowej restauracji, śniadanie do pokoju, a także dwa bilety do kina.