Hotel Fryderyk


Hotel Fryderyk mieści się w dwóch zabytkowych kamienicach, poddanych gruntownej restauracji oraz adaptacji, by spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających Gości. Po drugiej stronie ulicy wznosi się gmach Filharmonii Rzeszowskiej, natomiast przed oczami zamieszkujących przeciwległą część hotelu roztacza się malowniczy Park Olszynki.
Niezwykle atrakcyjna jest również lokalizacja – budynki położone są niemalże w samym centrum miasta, do pełnego urokliwych kawiarni, modnych klubów oraz gwarnych pubów rzeszowskiego rynku jest zaledwie 5 minut spacerem. Dzięki bliskości węzłów komunikacyjnych można wygodnie i bez pośpiechu dotrzeć w dowolny punkt miasta, jak i z łatwością zaplanować wycieczkę w dalsze rejony Podkarpacia.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy jedno- i dwuosobowe pokoje o wysokim standardzie oraz przestronne i funkcjonalne apartamenty oraz apartamenty typu studio. Komfortowe wyposażenie, profesjonalna i dyskretna obsługa są gwarancją doskonałego relaksu oraz spokojnego snu. Dopełnieniem oferty jest mieszcząca się w piwnicach hotelu Węgierska Restauracja „Liszt”, sala konferencyjna oraz własny parking.
Serdecznie zapraszamy!